فروشگاه رزین لوکس

۵۰۰۰۰۰۰۰

خرید

 ساخت میز چوبی با رزین اپوکسی چگونه می باشد؟

به کار گیری چوب و محصولات چوبی در دکوراسیون منازل روز به روز طرفداران بیشتری پیدا میکند. از دلایل عمده ای که از چوب در چیدمان خانه استفاده می کنند زیبایی و سادگی و ایجاد حس زندگی و طبیعت را می توان اشاره کرد اما هنرهای رزین و  وود آرت ساخت میز چوب و رزین امروزه بسیار پر طرفدار می باشد.  

 مراحل ساخت میز با رزین به چه صورت می باشد؟

 قدم اول: باید قالب مناسبی برای این کار استفاده گردد  قدم دوم: باید روش رزین اپوکسی را در این کار اجرا کرد.   قدم سوم: باید کارگاه مناسبی برای این کار آماده کنید   قدم چهارم: باید قطعات چوب و لوازمی که برای ترکیب با اپوکسی چوب است را تهیه کرد.   گام پنجم قدم پنجم: ابتدا باید لایه ی اولیه رزین اپوکسی را در قالب ریخت و همچنین موارد مهم و کلیدی را رعایت کرد تا به لایه های دیگر کار رسید و سر انجام کار به پایان می رسد.

​ مزایای میزهای رزین  :

1-میزهای رزینی جرم نمیگیرند. ۲-آتش زا نیست. ۳-تمیز کردن و نظافت آن بسیار کار راحتی است و به راحتی چربی ها و آلودگی‌ها از سطح آن پاک می‌شود. ۴-رسانا نیست. ۵-لیز بودن سطح آن از سطح کاشی و سرامیک کمتر است. ۶-تحمل فشار آن بسیار بالا است. ۷-مقاومت خوبی در برابر اسید های شیمیایی دارد. ۸-مقاومت گرمایی بسیار خوبی دارد و دمای بالای ۶۰ تا ۸۰ درجه را به راحتی میتواند تحمل کند