فروشگاه رزین لوکس

گردنبند رزینی مدل قاصدک
گردنبند رزینی مدل قاصدک

گردنبند رزینی قاصدک

قیمت:

﷼۲۰۰۰۰۰۰ ۲۰۰۰۰۰۰﷼

تعداد:

سایز:

رنگ:

خرید گردنبند رزینی

زمان خرید گردنبند رزینی لازم است سلیقه به خرج دهیم و با توجه به سلیقه خود به رنگ و وزن و اندازه آن دقت کنیم و گردنبند مورد علاقه خود را بخریم. گردنبند های رو مانتویی رزینی ابعاد بزرگتری نسبت به گردنبند های رزینی دیگر دارند و در انتخاب آن باید به سلیقه خود دقت کنیم.تنوع در خرید تزئینات رزینی بسیار زیاد است گردنبند رزینی میتواند دست شما را برای انتخاب باز بگذارند. تزئینات رزینی به صورت دستی ساخته میشوند.خلاقیت در ساخت تزئینات رزینی بسیار با اهمیت است و قیمت گردنبند های رزینی وابسته به میزان خلاقیت در ساخت آن محصول است.

ساخت گردنبند رزینی به چه شکل است؟

تزئینات رزینی کاملا دست ساز در فروشگاه ما درست میشوندو ما انواع مدل گردنبند های رزینی و تزئینات رزینی را داریم و بسیار با ارزش هستند.وزن آنها بسیار کم است.انتخاب و انداختن تزئینات رزینی زیبا،میزان جذابیت و زیبایی شما را چندین برابر میکند و انواع گردنبند رزینی این خاصیت را دارد و شما را فردی منحصر به فرد میکند.این محصولات هیچ حساسیتی روی بدن شما ایجاد نمیکند و ما این را تضمین میکنیم.انواع گردنبند رزینی با رنگ ها و طرح های زیبایی که دارد با رنگ های زیبا مانند سبز و قرمز و آبی و … ساخته شده اند که بسیار شفاف و دلربا هستند و زیبایی منحصر به فرد آنها انسان را به وجد می آورد خصوصا زمانی که در کنار چوب باشند و باهم ترکیب شوند.

آیا استفاده از رزین عوارضی دارد؟

رزین انسان را به یاد طبیعت می اندازد و انرژی طبیعت را با آن احساس خواهید کرد. در انواع گردنبند رزینی میتوان از گل های طبیعی و عکس و یا هر چیز دیگری که آنرا زیبا تر کند استفاده کرد. ما از رزین اپوکسی و رزین پلی استر در ساخت محصولاتمان استفاده کردیم زیرا این رزین ها عوارض کمتری برای هم هنرمند هم فرد دارند و برای کارهای دست ساز مناسب است.

مشخصات محصول

  • بسیار مقاوم و سبک
  • ضد آب و تحمل حرارت بالا
  • جذاب و زیبا

نظر خود را برای بهتر شدن محصولات ما بنویسید: