فروشگاه رزین لوکس

تزئینات رزینی چیست و چگونه ساخته می شود

افرادی که به دنیای هنر علاقه دارند با استفاده از زیورالات رزینی و هنر رزین کاری میتوانند سبک جدیدی از زیورالات و تزئینات رزینی را به دنیای هنر باز کرده و با استفاده از رزین اپوکسی میتوان اشیا و تصاویر زیبا و منحصر به فردی ساخت.

امروزه هنر رزین به شدت مورد توجه هنر دوستان قرار گرفته که از پرطرفدار ترین تزئینات رزینی،زیورالات رزینی هستند که مهمترین ماده ساخت زیورالات رزینی رزین اپوکسی است که رزین اپوکسی یک ماده شیمیایی است که به همراه هاردنر به فروش میرسد.

انواع تزئینات رزینی

با تلفیق رزین و چوب و تکنیک های مورد استفاده در ساخت تزئینات رزینی میتوانید طرح هایی متنوع برای زیور الات رزینی مانند گردنبند رزینی ،انگشتر رزینی و ... ایجاد کرد که یکی از پرطرفدارترین طرح ها ترکیب گل و رزین برای زیورالات رزینی است که با قالب های مخصوص انجام میشود.یکی دیگر از طرح هایی که ترند شده و جایگاه ویژه ای گرفته است و ارامش خاصی را به استفاده کنندگان منتقل میکند شبیه شازی طرح دریا روی تزئینات رزینی است

نحوه ساخت تزئینات و زیورآلات رزینی

در ساخت زیورآلات رزینی معمولا از رزین اپوکسی 50 درصد استفاده می کنند که میزان رزین به هاردنر 2 به 1 است رزین اپوکسی بعد از خشک شدن حالت کریستالی پیدا می کند  که با ترکیب این ماده با طرح های گسترده رزین کاری مانند انواع رنگ ها ،چوب،گل های خشک و طبیعی میتوان طرح هایی متنوع از گردنبند و انگشتر رزینی ایجاد کرد.

با استفاده از این رزین ها کارهای هنری متنوع زیادی تولید می شود که بسیار دوست داشتنی و خاص هستند و در این میان ساخت تزئينات رزینی از سایر محصولات سبقت گرفته است و طرفداران زیادی به خود جلب کرده است. در فروشگاه آنلاین ما یکی از محبوب ترین تزئینات رزینی در رنگ ها و طرح های مختلف وجود دارد و میتوانید آنرا تهیه کنید.و اگر به دنبال خریدی امن و ارزان هستید میتوانید از ما خرید کنید.سفارش دهید و کمتر از ۲ هفته به صورت سفارشی برای شما ساخته می شود.

برای زیورالات رزینی میتوان از قالب هایی با طرح های متنوع استفاده کرد یکی از کاربردهایی که این قالب ها دارد میتوان چوب و رزین را داخل این قالب ریخت و طرح های متنوعی ایجاد کرد و با استفاده از رنگ های رزین جلوه ای خاص و متفاوت ایجاد کرد که با توجه به متنوع بودن رنگ ها میتوان هم جلوه ی مات و شفاف ساخت.

گردنبند رزینی طرح ساحل دریا ساخته شده از صدف طبیعی رزین شفاف و زنجیر برنزی است که از بهترین متریال برای ساخت ان استفاده شده که با بهترین قیمت میتوانید از فروشگاه رزین لوکس تهیه کنید همچنین اگر به ترکیب چوب و رزین علاقه مند هستید نمونه کار ها را در اینجا ببینید..