فروشگاه رزین لوکس

 بشقاب رزینی
 بشقاب رزینی

بشقاب رزینی

قیمت:

﷼۲۰۰۰۰۰۰ ۲۰۰۰۰۰۰﷼

تعداد:

سایز:

رنگ:

بشقاب رزینی چیست؟

ظروف رزینی با مواد اولیه رزین و هاردنر و قالب های مناسب ساخت ظروف ساخته می شود و این رزین را با قطعاتی مانند چوب و سنگ تلفیق می کنند محصولات فوق العاده زیادی وجوددرد که از ترکیب چوب و رزین .هستند و زیبایی چشم گیری دارند وطرح هایی متنوع از ظروف راتولید میکنند.که با توجه به مزایایی که دارد به یکی از پرطرفدارترین محصولات تبدیل شده است

بشقاب رزینی در طرح های مختلف

ساخت بشقاب با رزین اپوکسی یکی از هنرهای گسترده و پر طرفدار است که یکی از پرطرفدار ترین طرح های ان سنگ مرمر است که با تلفیق چوب و رزین طرح های جذاب و متوعی میتوان ایجاد کرد. که یکی از نکات مثبت ان این است که هزینه کمتری نسبت به ظروف سنگی دارد و سبک تر هستند در کنار طرح های زیبایی که دارد.

ایا استفاده از ظروف رزینی ضرر دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفته شود که تنها یک نوع وجود دارد که مجوز استفاده غذایی را دارد و اگر مواد غذایی داخل ان سرو شود برای سلامتی ضرر ندارد که ان داخل ایران نیست پس بهتر است برای ظروف غذایی از رزین استفاده نشود و فقط در ظروف دکوری از ان استفاده شود.

مزایای استفاده از بشقاب رزینی:

ظروف رزینی با توجه به طرح های متنوعی که دارد پاسخگوی همه ی سلیقه ها است و هم چنین کیفیت و قیمت متفاوتی دارند حسی که چوب به انسان منتقل می کند حسی طبیعی است که باعث ارامش و انرژی بخشیدن و تلطیف روح میشود و به دلیل استفاده از مواد درجه یک عمر ظروف را طولانی میکند.

مشخصات محصول

  • بسیار مقاوم و سبک
  • ضد آب و تحمل حرارت بالا
  • جذاب و زیبا

نظر خود را برای بهتر شدن محصولات ما بنویسید:

محصولات مشابه