فروشگاه رزین لوکس

۵۰۰۰۰۰۰۰

خرید

خرید انواع ظروف رزینی:

ظروف رزینی طرح دریا :یکی از پرطرفدارترین ظروف رزینی فروشگاه رزین لوکس ظرف رزینی طرح دریا است که این محصول دو طبقه است و از دسته های برنجی نشکن ساخته شده است و با شبیه سازی طرح دریا حس ارامش را به وجود می اورد و مناسب ترین محصول برای هدیه است.

نکات طلایی برای ساخت ظروف رزینی

اولین نکته انتخاب قالب مناسب است انتخاب رزین اپوکسی چوب برای ساخت ظروف رزین برای ساخت ظروف رزینی به قالب جدا کننده نیاز داریم از ابزار های جدا کننده قالب رزینی میتوان از جدا کننده سیلیکونی و نوار چسب جدا کننده سیلیکونی که از مهم ترین ابزار ها هستند استفاده کرد

نحوه استفاده از ظروف رزینی:

اگر از ظروف رزینی به عنوان ظرف غذا میخواهید و با قسمت های رزین اپوکسی در تماس است بهتر است که برای ظرف از سلفون استفاده کنید. اگر مدت زیادی از ساخت ظروف رزینی نگذشته است روی ان چیزهای داغ قرار ندهید

ظروف رزینی چوبی

این ظروف در فروشگاه کاملا به صورت دست ساز است و از بهترین متریال برای ساخت ظروف رزینی استفاده شده است.در این ظروف از چوب درختان جنگلی استفاده شده است.ویژگی خاصی که این ظروف دارد خاصیت ضد اب بودن ان است.و در برابر عوامل طبیعی مثل نور افتاب بسیار مقاوم هست از دیگر ویژگی ان خاصیت ضد خش و ضد ضربه بودن ان است اگر به محصولات چوبی علاقه مند هستید از صفحه محصولات چوب و رزین ما هم دیدن فرمایید.

این محصول در طرح ها و سایز های مختلف قابل سفارش است. یکی دیگر از طرح های ظروف رزینی فروشگاه رزین لوکس ظروف تمام رزین طرح خورشید است که این ظروف به صورت یک ست کامل قابل سفارش میباشد که شامل بشقاب رزینی شیرینی خوری میوه خوری قندان شکلات خوری و آجیل خوری است این محصول هم به صورت تکی و هم ست قابل سفارش است جنس ان رزین اپوکسی است و در دو رنگ سفید و طلایی قابل سفارش است.